close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej
 • AKTUALNOŚCI

 • 28 kwietnia 2017

  Ambasada RP w Hanoi informuje, że na mocy umowy o reprezentacji wizowej zawartej z Węgrami, począwszy od kwietnia 2017 r. Konsulat Generalny Węgier w mieście Ho Chi Minh reprezentuje Polskę w zakresie rozpatrywania wniosków o wydanie wiz Schengen w okręgu konsularnym na obszarze terytorialnym obejmującym następujące miasta i prowincje Wietnamu: Đà Nẵng, Quảng Nam, Quảng Ngãi, Bình Định, Phú Yên, Khánh Hòa, Ninh Thuận, Bình Thuận, Đồng Nai, Bình Dương, Hồ Chí Minh City, Long An, Bà Rịa-Vũng Tàu, Tiền Giang, Bến Tre, Vĩnh Long, Cần Thơ, Trà Vinh, Hậu Giang, Bạc Liêu, Cà Mau.

  Osoby zamieszkałe na ww. obszarze mogą składać wnioski o wydanie wizy Schengen w KG Węgier mieszczącym się pod adresem:

  LIM Tower, 9-11 Ton Duc Thang Street, Ben Nghe Ward, District 1
  Thành phố Hồ Chí Minh

  Tel. +84 (08) 3622 1001

   

  UWAGA:

  Wyłączenia od reprezentacji (wymagające bezwzględnie złożenia wniosku wizowego w Ambasadzie RP w Hanoi):

  - cel pobytu – wykonywanie płatnej działalności /pracy;

  - wizy o ograniczonej ważności terytorialnej (LTV).

   

  W przypadku pytań dotyczących niezbędnych formalności, wymaganych działań i innych informacji dotyczących procesu wnioskowania o wizę Schengen w ramach reprezentacji wizowej, prosimy o bezpośredni kontakt z KG Węgier.

   

  UWAGA:

  Wprowadzenie możliwości składania wniosków o wydanie wiz Schengen w KG Węgier w mieście Ho Chi Minh nie wyklucza możliwości ich składania w urzędzie konsularnym Ambasady RP w Hanoi na dotychczasowych zasadach.

   

  Jednocześnie uprzejmie zwracamy uwagę, że jedynym urzędem przyjmującym wnioski o wydanie wiz krajowych jest Ambasada RP w Hanoi.

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: